Her Sevda Bir Veda, Her Sevda Bir Veda Dizisi, Her Sevda Bir Veda İzle,Her Sevda Bir Veda Canlı İzle
Reklam Alanı

Her Sevda Bir Veda 2.Bölüm

Show Tv ekranlarında başlayan Her Sevda Bir Veda 1.Bölümüyle tüm Türkiye'yi etkilemiş ve kendine hayran bırakmıştır. Kendine has bir konusu olan Her Sevda Bir Veda Dizisi Tomris Giritlioğlu yine yeniden kendini ıspat ederek, bu işin ondan iyisi olmadığını yine ıspat etmiştir. Dizisinin gerek müzikleri olsun, gerek oyuncu performansıyla izleyen tüm seyirciden geçerli not almış ve sosyal medyayı sallamıştır. Şimdik size 2.Bölüm de neler olacak biraz onlardan bashedelim..


Yusuf, eski dostu Azaden, iş yardımı isteğini geri çevirmez ve babası aracılığıyla ona bir iş ayarlıcaktır. Azade'nin, bakışlarından anlıyacağımıza göre Yusuf'a, duygusal bir şeyler beslediği kesindir. Azade Babası, bir büyüklük yaparak şantiyesin de onu usta başı olarak yanına aldı ve burda kesişen yollar artık birleşme zamanıydı, şans bu ya Filiz'de, aynı şantiye de işlerin başında duracaktı. Farklı hayatlar ama yaşantıları hep birbirlerine kesişiyordu. İpler çözülecek ve herkes birbirini yavaş yavaş tanımaya başlayacaktır. Herkes dostunu ve düşmanını seçerken Yusuf ve Filiz tek aşk'a inancaklardır. Filiz, ne kadar ortama uyum sağlamak için şantiye'nin sahibi olduğunu belli etmese de bu durumdan çok memnundu. Bu oyun fazla sürmeyip sürpriz bir şekil de Yusuf, Filiz'in, zengin bir aile kızı olduğunu öğrenecektir. Yusuf'u, tekrar görme sevinciyle kadere inanmaya başlamıştır.  Birbirlerine bağlı bir bağ olduğunun ikisininde farkındaydı ve her zaman aralarında bir pozitif enerji vardı. Diğer yandan ise Turgut, hapishane den çıktıktan sonra mahalleyi kontrol etmeyi ve babasının katilini bulmak için herşeyi yapıcaktır. Önce Burhan'ın, yaptığını hapishane boyunca hayalini yaşıyarak ve nasıl intikam alcağını düşünerek geçirir ama, son kez Burhan'ı, dinlediğin de ona hak verir ve onu bırakır.  Gelecek bölümde Turgay, daha baskın görüceğiz ve babasının katilleriyle ilgili önemli bir bilgi edinip, artık tüm hayatını onları bulmaya adıyacaktır. Şimdikden herkese iyi seyirler diliyoruz.


Her Sevda Bir Veda 2.Bölüm


Reklam Alanı

Labels: , ,Yorum Yap:

Her Sevda Bir Veda fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: Diziblog@hotmail.com
Powered by Blogger.
Her Sevda Bir Veda - Her Sevda Bir Veda Dizisi - Her Sevda Bir Veda İzle -